Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Amazon Kindle za 1900,- tak to byl asi podvod:)

Jak jsem před nedávnem dával do zpráviček, asi to byl skutečně podfuk.
Voucher jsem uplatnil po předchozí domluvě po telefonu na emailu info@euroretail.cz dne 15.12.2012. Bohužel, obchod se nezmohl ani na potvrzení objednávky abych měl jistotu, že teda proběhlo vše v pořádku. Znovu jsem tedy telefonoval provozovateli eshopu, ten mi potvrdil že je vše ok a že jim jen nefungujou automatické e-maily. Prý další den hned pošle potvrzení. 22.12.2012 mi přišel email ve znění:

Dobrý den,
Vaše zboží bylo včera odesláno.
Proto jej očekávejte dnes, nejpozději zítra.

S pozdravem
Euroretail

Opět jsem jim volal a snažil se z nich vymámit číslo balíku, prý na tom pracují a zašlou jej do dvou hodin. Opět nic a po dvou hodinách telefon nedostupný a pouze hlasovka.

Dnes, den před Vánocemi telefon opět nedostupný, číslo zásilky nemám, balíky už na poště byly, kindle mezi nima není.

Takže jdu napsat nasranej vzkaz na facebook, nahrát provozovateli eshopu nasraný vzkaz.

Budu rád, když mi sem napíšou další lidi, kteří tam případně objednali, protože pokud to skutečně nepřijde, budu požadovat vrácení peněz případně podávám trestní oznámení.

http://pc.poradna.net/f/view/742506-amozon-kindle- 4-wifi-za-1-900-a-primo-z-cr

odkaz na diskuzi na slevovém portále

odkaz na facebookovou stránku slevového portálu

řešíte 3,14čoviny. Není to jednodušší než slevomat, samozřejmě, za předpokladu, že by slevomat nebyl fejk. Nemám platby po internetu, takže mi platby převodem přišla vhod. Navíc jak říkám, platit vpřed při tomto druhu obchodu je normální.

Ty vaše příspěvky mi přijdou jak říkat člověku po autonehode: "vidíš? já ti říkal jezdi pomalu"...

Novodobá adrenalínová droga, nákup na neznámych, neoverených e-shopoch. Je to návykové, hraje sa na najnižší lidský pud, lakotu.

Nic pro flegmatiky, tí nakupujú dráž v kamenných obchodoch, prípadne ich elektronických variantách.

Vyhral si, získaš vysokú dávku adrenalínu ...

Kurte, z UK jsem kupoval něco jiného, Kindle jsem bral všechny z USA, takže to byl ten třetí den, malá (to čemu dneska říkají Kindle Keyboard) prošla bez cla i DPH. Velká (DX), taky z USA, třetí pracovní den (objednáno v pátek, dodáno v úterý), tam si AMAZON už dopředu přirazil 20% na DPH (které si tady pak nějak UPS zařídilo). Kindle z UK už vychází dost draho (89GBP). Další varianta je Amazon.de, tam jí mají za 99€ s německým menu ale údajně je v tom možnost výběru jazyka menu (anglicky, německy a snad ještě něco).

Připojuji se k vám všem, také jsem čtečku objednala a jak tak koukám, nezbývá než se rozloučit se penězi. Cena byla lákavá, tak jsem moc neváhala. Byl to můj první nákup přes slevový portál a také poslední. Příště si raději připlatím a objednám v ověřeném obchodě. Pokud bude cokoliv potřeba - email - luci.pav@seznam.cz

Lucka

Taky sem naletěla, přišli mi ty samé emaily jako Vám a to sem na číslo vouecheru čekala asi 4 dny - vymlouval se, že nastal problém se zasláním vouecheru na můj email..ve středu napsali, že to odeslali na moji adresu přes ČP a včera to samé, že to odeslali dnes a mám čekat..už čekám tři dny a nic...na email už mi nikdo neodpovídá..Prosím jak se přidat k TO...někdo by mu měl rozbit hubu!!!Díky, doufám, že se nám sejde co nejvíc..