Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem itunes nenačte iphone

zdravim, potřeboval bych pomoct, dostal jsem uplně nový iphone 3gs ale když ho chci připojit na itunes abych si ho mohl donastavit tak mi ho vůbec nenajde, ani PC nic nenajde, slyším odezvu v pc žese něco připojilo ale nic se nenačte, už jsem zkoušel všechno odinstalovat a znovu dát zpátky ale nepomohlo to, tak budu rád za každou radu díky

To zas nie. Ako iPhone by sa mal samozrejme pouzivat s iTunes na jednom konkretnom PC (aby sync. spravne fungovala), ale da sa kedykolvek migrovat. To by bola dost blbost keby to neslo, hlave preto, ze PC sa moze pokazit etc. Treba len eliminovat moznost, ze jeho PC funguje spravne. Ono totiz Windows detekuje iPhone aj v pripade, ze iTunes nie je nainstalovany. A podla popisu problemu nefunguje u neho ani to.