Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klávesnice/připojení

Zdravím,k Vánocům jsem dostal novou klávesnici ale trochu me zlobý. Zkoušel jsem jí dát už do všech usb konektorů které v pc mám,ale vždy po chvilce se vypojí. Vždy se vypojí na jednu až dvě sekundy. A když jsem zkoušel jestli je to klávesnicí a zapojoval jsem ji do nootebooku fungovala na 100 procent. Nainstaloval jsem i ovladače. Tak ptám kde je chyba ?! :?

Podívej, buď je chyba v klávesnici, nebo v počítači. Nejlépe to poznáš tak, že tam zapojíš jinou USB klávesnici, jestli bude dělat to samé. Pokud ano, musí se hledat v počítači, pokud ne, tak vadnou vyhodit a ...
Mimochodem: Některé chyby jsou pro gramotnější část populace natolik do očí bijící, že prostě reagovat musí. U provinilce je potom na místě spíše lehký ruměnec ve tváři (na znamení studu), než bagatelizace - to totiž dělají hlavně lidé s nižším IQ (a mladí to, bohužel, od nich okoukali, jako nějaké hrdinství, či co).