Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace - TP LINK TL-WR741ND

Zdravým,koupil jsem si router TP LINK TL-WR741ND a nejde mi nainstalovat
OS: XP SP2

1.Please check the "WAN" conection type and parametrs.
2.Please check the your network conectivity and retry.

u 1.bodu mam fajfku,problem je ten 2.bod

Děkuji

ahoj, kupil som si router TL-WR741ND a mam uplne ten isty problem ako si mal Ty, pise mi to v poslednej konfig. tu istu chybu

1.Please check the "WAN" conection type and parametrs.
2.Please check the your network conectivity and retry.

Mozne problemy preco router po zapojeni nejde su:
1. Zle zapojene kable a to napriek tomu, ze wanko je modre a lanka zlte su excperti co to aj tak zapoja naopak.
2. Nedodrzanie pravidiel ISP, cize sa nenastavi staticka IP od ISP, respektive sa neanklonuje mac kvoli dhcp (ak to ISP vyzaduje).
3. Rovnaky IP rozsah na wan a lan rozhrani, takze router neroutuje.