Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RESET biosu na EEEpc 1001HA

Dobrý den !
Mám problém se svým PC . Napsal mi že mám nelegální Win XP pro = zjistil jsem že tomu bylo tak ( licenční štítek byl xp home) koupeno bazarové přes internet. zkoušel jsem to přeinstalovat ale po vymazaní starého win se mi nový nepodařilo naistalovat bios mě nepustil.A nadále nechce pustit . Potřeboval bych poradit jak resetovat bios . a Jak nadále naistalovat WIN do PC přes USB nebo externí HDD ( popřípadě externí CD-ROM) .
Předem Děkuji za Rady
Petr H.
Ps: instalace win XP nějak snad dám ale jak resetovat ci preinstalovat ..

pouzi externu klavesnicu, alebo mackaj pri tom aj Fn, alebo to mackaj v spravnom okamziku, atd. Mozes mackat aj Alt-F9 ci vlastne len F9 uz to bolo pisane, odpoved ziadna. Poodpajat externe zariadenia, pripadne vyber aj disk a potom sa do BIOSu dostanes nabeton.
A napr. ked je notebook vadny tak mozes mackat co chces az do nemoty a stejne bude vadny