Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha Windows

Potřeboval bych zálohovat aktuální konfiguraci Win XP a nevím jaký je na to programMůže být i placený ale nejradči česky. Přinejhorším se s angličtinou nějak poperu.

Pro tazatele: na www.ovsem.net najdeš návod jak s TrueImage zacházet (jak záloha tak i obnova), článek mají česky i s obrázkama.

Já zase přešel od Ghosta k TrueImage, pochopitelně EN verze. Jaksi se hodí používat systémový nástroje v angličtině - stavovská čest :-)

Ghost mi plně vyhovoval, ovšem poté co ho koupil (PowerQuest?) a udělal z něj něco jinýho než byl (už nedělá zálohy .gho, ale cosi jinýho) jsem ho přestal používat. Důvod je ale o něco složitější než jsem tu naznačil...

Pavel

Já používám starého dobrého Ghosta z Norton SystemWorks 2004 Pro a zatím mi stačí/vyhovuje. Pouze bootovací disketovou verzi.

Po přechodu na Vistu :-/ se budu ohlížet po něčem novém, co ji zvládne. Nevím jak Ghost, Ale Arconis TrueImage 9 (ani Disk Director Suite 10) na Vistu zatím ready není...

Nevím jak Ghost, Ale Arconis TrueImage 9 (ani Disk Director Suite 10) na Vistu zatím ready není...

Nevím jak to přesně myslíš, ale já jednou nainstaloval (do WinXP), vygeneroval boot CD a od té doby je šumafuk jakej systém je na PC, důležitej je souborovej systém...

Pavel

Wellky, tohle je na registry. Zálohování komplet ve Windows v klídku zálohuje a přepíše
všechny zvolené soubory, takže i po formátu HDD zvolíš obnovu ze zálohy vtipně
uložené na jiném oddílu HDD atd ... Prakticky nikdo to nepoužívá.
Klidně se dá záloha "qic" uložit i na aktuálním HDD, ale nezálohuje se vše,
některé běžící programy a soubory vykazují problém.