Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navigacny system

Chcem si kupit GPS do auta, vie mi niekto poradit aky by bol najvhodnejsi? Chcel by som aby tam bola cela europa a stredna keby bola podrobna mapa, ktore gps zariadenie je naj tak okolo 20tis. Uvazoval som nad garminom pilot c320 alebo mio diwalker 169 alebo tomtom? Ktore?

Hm. Jestli to je fakt do auta, tak bych si pořídil nějaké PDA s integrovaným GPS (a doporučuju ještě s BT). Máš pak na výběr z několika navigačních SW a navíc jako bonus máš PDA s možností webu, pošty, kalendáře a gamesek aj. :-). Samozřejmě "internetové" služby budou fungovat jen např. s mobilem (PDA s GSM a GPS modulem jsem ještě neviděl, proto to doporučení BT)

Ja to vidim taky tak, ale fakt je, ze dneska uz jsou na tom PDA s citlivosti GPS udajne lip - viz http://pc.poradna.net/question/view/36442-vhodny-os -pre-pda#re-36584
Ja jsem maximalne spokojenej s externi BT GPS BT339 (nekdy se ji taky rika BT338 nebo "20-kanalovy i-Tec") v kombinaci s navigaci TomTom - viz http://pc.poradna.net/question/view/38874-urgentni- dotaz-jaky-bt-gps

Mimochodem, kdyz mas BT GPS, muzes ji v pripade potreby pouzit napr. i se symbianovym telefonem - puvodne jsem pro navigaci pouzival Loox720, ale casem jsem zjistil, ze pohodlnejsi je mit TomTom normalne v mobilu N70. GPSka s chipsetem SiRFIII pri jizde spolehlive funguje i v kapse ridice pri prujezdech uzkejma ulickama nebo lesem - a navigace z N70ky je perfektni - pred tejdnem jsme s ni projeli Benelux.
Dovede te nejenom na kazdou adresu, ale i do kazdyho kempu nebo k zajimavymu mistu - a pak zase zpatky k autu. Hlavne pro ty pesi etapy je mobil praktictejsi nez pda.

Mám Acera N35 s GPS. Kopil jsem vynikající program Dynavix - dodávají i Evropu (původně k tomu dodávaný PocketKiM je naprosto nepoužitelný - ostatně co čekat od programu zadarmo, že :-|). Funguje to bezvadně, dovede až přímo před barák. U auta s metalizovaným sklem (mám :-() se na vestavěnou vyklápěcí anténu dost ztrácí signál, zvlášť pod mrakem a za hustého deště. Chtělo by to externá anténu ven, není zas tak drahá. Nyní jsem koupil do firmy navigaci Mio a zabavil jsem jí. Na vestavěnou anténu bezvadně funguje i za metalizovaným sklem atua (akorát ne ve Strahovském tunelu :-)). Program je též výborný - mapové podklady z Tele Atlas. Po této zkušenosti razím zásadu jednoúčelových strojů. Když do jednoho futrálu nacpou spoustu zařízení (telefon, foťák, GPS a holící strojek), nefunguje nic na 100%.