Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navigacny system

Chcem si kupit GPS do auta, vie mi niekto poradit aky by bol najvhodnejsi? Chcel by som aby tam bola cela europa a stredna keby bola podrobna mapa, ktore gps zariadenie je naj tak okolo 20tis. Uvazoval som nad garminom pilot c320 alebo mio diwalker 169 alebo tomtom? Ktore?

Hm. Jestli to je fakt do auta, tak bych si pořídil nějaké PDA s integrovaným GPS (a doporučuju ještě s BT). Máš pak na výběr z několika navigačních SW a navíc jako bonus máš PDA s možností webu, pošty, kalendáře a gamesek aj. :-). Samozřejmě "internetové" služby budou fungovat jen např. s mobilem (PDA s GSM a GPS modulem jsem ještě neviděl, proto to doporučení BT)