Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno smyslný důvod reklamace?

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jestli má smysl reklamovat telefon kvůli:
Na konci dubna 2012 mu vyprší reklamační lhůta. Telefon při plném nabití nevydrží při hovoru déle jak 5 minut. Jedná se o LG GC900.
Má smysl zkoušet reklamovat?
Děkuju

Podle mě to smysl nemá, protože akumulátory jsou AUTOMATICKY vyňaty z 2-leté záruční lhůty, protože jejich reálná životnost je max. 1 rok (je to jako s mlékem či rohlíky, navíc pokles kapacity aku po roce je vlivem jejich používání, nikoli vadou materiálu). Pokud to vyreklamují, udělají to v rámci nadstandardních vztahů k zákazníkovi.