Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak nainstalovat DOS, XOSL, WIN7?

Na nový notebook jsem na prázdný disk 500GB nainstaloval FreeDOS FAT32 4GB. Pomocí Fdisku jsem zrušil příznak aktivního oddílu, ostatní zůstalo.

Pak jsem nainstaloval Win7 64bit na 200GB.

Pak jsem z Win nahrál složku XOSL ( rozpakovaný XSOL.zip ) na disk FreeDos.

Nabootoval jsem z CD FreeDos do menu spuštění Freedos ( = nikoli instalace ).

přepnul jsem se na disk C: a do složky XOLS a spustil install.exe.
Proběhla instalace - nasměroval jsem ji do oddílu FreeDos

A ted nevím jak dál.
Po restartu se objeví XOSL. VYtvořil jsem 2 polozky.
Polozka Freedos Bootuje správně.
Polozka Win7 nebootuje at ji nasměruji do oddílu 100MB nebo 200GB. U jednoho vypíše jakési chyby u druhého přímo napíše, že nemá MBR.

Ked nainstalujes DOS tak aby normalne nabootoval a potom do nicoho nedrbes a normalne nainstalujes Win7 na iny oddiel tak ti vznikne bootmenu od Win7, a nepotrebujes ziadne XOSL (hlavne ked s nim nevies pracovat a aj kvoli tomu ze Win>vista su v tomto dost dementne a treba trochu experimentovat ze jak to odrbat - P.S. idealne by bolo asi tam dat XOSL uz PRED Win7 a az potom instalovat Win7, so skrytym oddielom DOSu).

To bylo první, co jsem zkoušel.

Nějak mi to připadlo, že se instalace Win7 pohádala s FreeDosem o označení disku C:
Po prvním restartu při instalaci se Win jaksi kously a bylo možné pouze nabootovat znovu z DVD do začátku instalace. A tak stále dokola.