Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Instalace Windows7

Dobrý den,
koupil jsem si nové HDD nejdřiv sem tam měl staré kamošovo a tam mam všechny soubory on mi ty soubory přehodil na to nové HDD zapojil sem ho do PC, a chci opravit system aby mi to jelo takže sem si hodil windows 7 na Flashku ale nebootuje mi to při restartu mi to napíše:

Reboot and select proper boot device
or insert boot media in selected boot device and press a key

Když zmáčknu nějakou klávesu, tak výše zmíněný text naskočí znova.
Nevím si rady. Předem děkuji za každou radu děkuji.

okey 1 krok mam zasebou nabootovalo to , tedka potřebuju jen poradit ja mam na pevnym disku ty data všechny aj ten OS , potřebuju ho opravit dam opravit ale nenabehne mi tam ten pevnej disk , musim nejak přez přikazovej řadek? nebo jak to mam udělat ?

předem děkuji za odpovedi.

no, ja chci opravit systém na pevnym disku mam už operačni system a mam tam všechny data takže jej potřebuju opravit
přez flashku mi nabootoval system ale když dam opravit tak system neni v seznamu a tam to piše že pokud systém neni v seznamu vyhledejet potřebne ovladače, co ktomu potřebuji kde to mam najit ?..nebo popřipade co mam ted dělat?..

Pochop to. Tohle je Poradna, ne školící středisko. Tady poskytujeme (zdarma!) rady, ale když je vidět, že dotyčný na daný problém nestačí - viz tvůj případ, když nestačí rada (nebo pár rad), ale chtělo by to delší školení, tak nezbude, než dotyčného odkázat na někoho zkušenějšího, který by ho poučil tak říkajíc "xicht to xicht", resp. by na dotyčného dohlédl. Korespondenční kurz by byl zdlouhavý, plný chyb (z tvé strany) a nikdo na to nemá nervy.

ked to nenajde instalaciu tak ot moze byt napr. preto lebo si ukradol nespravnu instalacku. Ona instalacka musi byt presne stejna verzia jak tam mas nainstalenu (aj oem/neoem aj jazyk a aj spravna verzia pro/home atd).
Rada s tym ze to mas niekomu odniest je velmi spravna. Tvoje opravovanie totiz takymto tempom za prve bude trvat do konca roku 2015 a za druhe nakoniec budes mat uplne nefunkcny Win :)
Nakoniec data si mozes odzalohovat na externy disk a nainstalit si Windows nanovo. Bez licencneho cisla to ale nepojde.