Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte ohledně reklamace desky...

Začala blbnout myš i klávesnice. Ve firmě kde jsem koupil počítač mi jej napřed vrátili s tím, že není nainstalováno vše...? a tak vše doinstalovali s tím, že to byla chyba softwaru. Přinesl jsem počítač domů a blbnul po hodině zase. Tak jsem to tam zanesl a znovu reklamoval. druhý den se mi ozvali že musím počkat, že posílají desku na reklamaci. Zajímalo by ,mne za jak dlouho mi musí reklamaci vyřídit nebo vůbec co mám dělat, jaké mám možnosti...máte někdo zkušenosti ?

Musí to vyřídit do 30dnů. Většinou to trvá 18-25dnů alespoň jak to vidím z té druhé strany pultu. Není to tak že ten prodejce pak na desku 15dnů čumí jak tvrdí Fuente. %Ceká až mu dojde od jeho dodavatele. Případy s deskou jsou poměrně nepříjemné- většinou se třeba naše firma snaží nějakou zapůjčit na dobu reklamace nebo rovnou dát jinou, ale u starších desek je problém sehnat náhradu a vždycky to smrdí nutností přeinstalovat windows někdy dvakrát /pokud nenajede když se tam dá jiná deska/. Občas se ta wokna podaří překecat.Lepší je když odejde něco jako zdroj nebo ram:-).