Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungujou mi některé klávesy.

Ahoj,

mám problém s klávesnicí, nefungujou mi oba shifty a obě ctrl. Ze začátku to bylo jen občas, ted už to je stále.

Nejsem žádnej počítačovej expert, zatím sem jen zkoušela restartovávat, nepomohlo. Vypojit a zapojit, ale také to nepomohlo. Klávesnice je na USB a značka Logitech.

Předem děkuji za případnou radu.

Pokud je to obyčejná drátová klávesnice tak běž rovnou koupit druhou..stojí lehce nad kilo. Jedině že by tě rozdělávání a spravování bavilo....

doma mě to nebaví, jen nemám po ruce náhradní klávesnice. není problém objednat, ale kdo to má furt ekologicky likvidovat a nehromadit v kumbálu?
v práci klávesnice jsou, ale mám to jako relaxaci. jednou za čas vypnu krám, odšroubuju snad 15 šroubků zespodu, a jdu to odhnojit. paráda.