Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plánovač úloh - neproběhnou příkazy z .BAT

Dobrý den,

nevím, v čem by mohl být problém, tak bych potřeboval trochu poradit.

Mám BAT soubor a v něm několik příkazů. Nastavil jsem automatické spouštění v určitou hodinu se spuštěním nezávisle na přihlášení a nejvyšším oprávněním.
V danou dobu je úloha dle logu skutečně spuštěna, je jí přiděleno ID a nic. Další záznam je až o ukončení z důvodu překročení doby vyhrazené pro spuštění.

Žádný příkaz se nevykonal. Přitom pokud BAT soubor ručně spustím, vše je bez problému.
V BATu je jen název exesouboru s parametry (bez cest - BAT a program jsou ve stejném adresáři).

Systém je Win 2008.

Díky.

win2k8 mají hodně změněný scheduler, dle mého k horšímu.

nicméně: v prvním kroku si ověř, že scheduler ten task opravdu spustí: do baťáku si dej na začátek něco jako echo uloha spustena >>c:\task.txt - v rootu C: by se měl objevit textový soubor task.txt a v něm tato hláška.

rozhodně špatně je neuvedení cesty - baťák se spouští pod systémovým účtem, který má defaultní adresář v system32, tudíž, pokud není cesta k programu v proměnné PATH, nemůže vidět exáč. tj. před spuštěním v batu buď přidej řádek cd \cesta\k\exe, což je asi lepší řešení, nebo exáč spouštěj s plnou cestou (to může, ale taky nemusí fungovat v závislosti na spouštěném programu).

Díky všem.

Po zapsání plné cesty (c:\folder...\file.exe) vše funguje jak má. Jinak dávat pomocný příkaz pro ověření nebylo potřeba, v historii bylo vidět, že úloha byla po 9s ukončena (po odstranění pauzy).

Ještě jednou díky.