Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení 100M , jaký router?

Mám připojení 100M . Dosud jsem měl 50M a router 54M TP link TL-WR542G.
Tak se ptám - když dám drát od poskytovatele do routru a z něj druhý drát z routru do počítače , pojede mi to v PC 100M nebo pustí jen 50M?
Druhý - Když chci rozpohybovat notebook v druhé místnosti na 100M musím koupit nový router?
A když nový, tak doporučte jaký. v Alfě vidím 150 M- 300 M, Jsem z toho srnec.
Dík

nakouk jsem: velmi nesymetrické připojení, ale to pro domácí uživatele stačí. upc nejspíš na těchto linkách nechcou krmit domácí webhostingy.
už jsem viděl i nižší ping, ale mi to teď ukázalo stejný = bude to nějaký reklamní trik pro vnucení toho jejich prohlížeče.
do česka mám normální ping 10ms.