Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem alternativa bsplayeru pre linux

snazim sa pre otca vyladit linuxovy desktop a zhanam nieco podobne bsplayeru. prehravac totoem ktory bol defaultne instlaovany mal problemy so vsetkymi dvxkami ktore som mu ponukol;o).
idealne by bolo nieco co je spolu s kodekmi ale ak nie mozte odporucit kodeky aj prehravac zvlast

ja pouzivam totem k spokojnosti... myslim ze mi dokaze prehrat vsetky bezne aj nebezne formaty
..v adresari ~/.gnome2/totem-addons mam kodeky od vymyslu sveta..rozne dll, so, acm, drv
(najlespie stiahnut essential codecs z download stranky mplayera...)
niektore pravdepodobne nie su uplne free, ale co uz 8-)
mal som problems diakritikou v titulkoch, ale to sa da upravit v ~/.gnome2/totem_config