Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem runtime error R6002 po připojení externího disku [Win7]

po připojení exter disku jsem chtěl překopírovat některá videa do pc. bohužel mi naskočila hláška
runtime error R6002 - floating point support not loaded . videa jdou v pohodě přehrávat, jen nejdou zkopírovat mimo disk.na pc mám win7 se všemi aktualizacemi. když exter připojím k jinému pc, tak kopírování funguje bez problémů. v čem může být problém?

Změna předmětu, původně: runtime error R6002 (host)

tak při dnešním zpuštění disku byla tato chyba:

Popis ID události 0 ze zdroje AHDDC2_Service.exe nebyl nalezen. Součást, která tuto událost vyvolává, buď není v místním počítači nainstalována, nebo je její instalace porušená. Můžete tuto součást opravit nebo nainstalovat do místního počítače.

z dřívějška je tam víc těchto chyb:

Failed to execute command from the offline queue: uninstall "System.DirectoryServices, Version=2.0.0.0, Culture=Neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a, processorArchitecture=msil" /NoDependencies . The error returned was Error: The specified assembly is not installed.

to nevim co s tím má společnýho. měl jsem ho tam, když jsem měl problém s větrákem, tak mi hlásil zvýšenou teplotu. co by mohlo bejt všechno debilní kromě toho ahddc2?

teď koukám do správce zařízení a toho připojenýho hdd je vykřičník. odinstaloval jsem ovladač a znovu připojil disk. napsalo to že nebyl nalezen ovladač. exter hdd je western digital 2tb.