Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Internetové spojení

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli neexistuje nějaká věcička, která by byla schopná spojit dva internetové porty. Že by se jedna část zapojila do routeru a druhá do netbooku. Tím pádem vlastně něco jako "drát", ale na dálku. A omlouvám se, pokud je tento příspěvek ":?:" :-)
Odporucam sa trosku vydychat a popremyslat skor ako sa nieco spytam, 4 ludia vratane mna tuto otazku nedokazali pochopit napriek nasej snahe, a preto ju zamykan. Ak si to sformulujes skus otazku polozit znovu. (fleg)

...jestli neexistuje nějaká věcička, která by byla schopná spojit dva internetové porty.

To není jedna věcička, ale dvě věcičky - wifi klient a wifi vysílač (AP).

Wifi klienta obsahuje většina dnešních netbooků, a pokud tvůj tajný router obsahuje wifi, mělo by to jít bezdrátově propojit.