Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Server -> som zelenac a chcel by som server ako ulozisko videi + stahovanie + stream

Zdravim. Chcel by som poradit ohladom serverov pretoze v serveroch som fakt lama. mozno podobny topic uz je tak sa ospravedlnujem.
Chcel by som server ako ulozisko videi + stahovanie + stream. Dozvedel som sa ze takyto server by stacil Databazovy. Trocha som sa v tom vrtal ale potrebujem vediet povedzme nejake cisla na napr 1GHz procesor na nejaky pocet ludi, kolko giga ram.
+ Pozeral som servery a najvecsie co som nasiel bola na 3.5 disky 12 slotov, su aj viac? alebo ako prepojit viac serverou ?
Změna předmětu, původně: Server -> som zelenac (Kráťa)

zbytocne daco riesis, aj tak na to nemas prachy. navyse o tom nevies vobec nic, ako pises, tudiz si zacni studovat ako sa veci maju, ako sa servery riesia (rack, tower), pripadne sa zaujimaj o diskove polia. Nieje to nic pre amaterov. Alebo si na to niekoho najmi, pretoze tato problematika by vydala na celu knihu a to ti sem nik pisat nebude.