Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WiFi router na zdi - kvalita signálu?

Ave. Zákazník si přeje pověsit router jeho "ledvinkama" na železobetonovou zeď. Kabely a antény budou trčet dolů, škatulka bude cca metr nad podlahou. Zde dotaz: jak moc bude železo v panelu ku*vit kvalitu a dosah signálu? Zatím jsem dával routery pouze naležato a poněkud dále od různých kovových armatur, tak sorry za možná nablblý dotaz.

Vyřešeno. Připlácnutí na zeď nemá v konfrontaci s polohou na botníku překvapivě žádný (nebo aspoň měřitelný) vliv na signál po bytě. Běhal jsem po kvartýru s notesem jak elektrická myš, a pingal o život. Všem zúčastněným můj nehynoucí dík.