Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přehráním videa - kodeky?

Zdravím, potřebuju pomoc, po formátu mi nejde rozběhnout spousty filmů. Mám nainstalovanej codec pack all in 1 + jsem doinstalovaval neco primo z www.divx.com a stejne mi windows media player u spoustu filmů ktery mi predtim sli pise.
,,program windows media player nemuze prehrat soubor, prehavac pravdepodobne nepodporuje tento typ souboru nebo nepodpruje kodek, ktery byl pouzit ke komprimaci souboru"

BS player zase vyhazuje "can't open file".

Poradi mi nekdo ? Diky

Windows media Player je na chuja. Použij raději Inter Video WinDVD verze 7 nebo 8, nebo PowerDVD jestli přehráváš dvd video a máš repro 7+1 či 5+1, daji se tam nastavit zvuky ..., čili Center atd.ale musíš si s tím přehrávačem pohrát, než se začneš dívat. Tyto přehrávače jsou velice kvalitní a můžeš si je stáhnout i s crackem.Já mám nainstalované všechny codeky včetně DivXu atd.(codec Pack all 1, DivX codec..Já si přehrávám všechny formáty videa bez problémů.:-)