Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD/DivX přehrávač za dobrou cenu

Kdo ještě nemáte, tak pouvažujte o Manta Prince 2, za cenu pod 1.500 Kč
toho zvládne opravdu dost. Kromě informací na stránkách prodejců
zvládne i zvuk Packet Bitstream. Osobní zkušenost zatím nemám,
ale podle dostupných informací umí GMC, QPEL a hlavně excelentní podporu
načítání, zobrazování a umístění titulků včetně jinak pojmenovaných než film.
To je veliká pomoc pro toho, kdo má mnoho avi filmů s jinými názvy titulků
než film. Nutné je aktualizovat firmware.

d-55689

Některé ohlasy : http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp?Qst=303464& Main=115

Nový firmware : firmware_prince2.htm

kvalita je suprová. Žere mi všetky značky DVD čiek čo mám doma. (Traxdata, Verbatim, DataWrite, Benq, Ridisc, Fortis.)..a s SRT a SUB titulkami do Divixov žiadne probémy. A má optický výstup, čo nemá hoci ktorý player v tejto cenovej katerórii...aj keď to zväčša býva v popise, lenže realita je iná. 8-)

To bys musel přidat o hodně více, než pár korun. Netuším, co můžeš mít proti
výborným a laciným přehrávačům, slouží přesně ke svému účelu. DVD rekordéry
i ty s HDD mají obvykle jednu malou chybku : nedovolují vypálit ( zkopírovat )
žádné origoš DVD mající i tu nejjednodušší ochranu.

Máš nějaký takový přístroj ?

Vypada dobre.

Nevis, jestli se daji titulky zvetsovat. Ja chci uz hodne dlouho koupit rodicum DVD prehravac, ale kdyz uz jsem nasel nejakej slusnej s podporou ceskych znaku, tak mel ty titulky hrozne maly a rodice by na to nevideli, tak jim zatim filmy poustim pres PC.