Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD/DivX přehrávač za dobrou cenu

Kdo ještě nemáte, tak pouvažujte o Manta Prince 2, za cenu pod 1.500 Kč
toho zvládne opravdu dost. Kromě informací na stránkách prodejců
zvládne i zvuk Packet Bitstream. Osobní zkušenost zatím nemám,
ale podle dostupných informací umí GMC, QPEL a hlavně excelentní podporu
načítání, zobrazování a umístění titulků včetně jinak pojmenovaných než film.
To je veliká pomoc pro toho, kdo má mnoho avi filmů s jinými názvy titulků
než film. Nutné je aktualizovat firmware.

d-55689

Některé ohlasy : http://www.zive.cz/poradna/SubChild.asp?Qst=303464& Main=115

Nový firmware : firmware_prince2.htm

Vypada dobre.

Nevis, jestli se daji titulky zvetsovat. Ja chci uz hodne dlouho koupit rodicum DVD prehravac, ale kdyz uz jsem nasel nejakej slusnej s podporou ceskych znaku, tak mel ty titulky hrozne maly a rodice by na to nevideli, tak jim zatim filmy poustim pres PC.