Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DTS to AC3....?

Ahoj, neměl by tu někdo po ruce prográmek na převod DTS na AC3 z MKV formátu....?
Nebo ho po případě odstranit z filmu.
Nějak se mi to nedaří vyguglit.
Předem děkuji.

Preco tak zlozito, v Avidemux, ktory som odporucal staci...

...pretiahnut subor na program > Audio-Main track > Format-MKV > Save video.

Na to co autor temy potrebuje to staci, je do jednoduche a dokaze prip. aj prekonvertovat audio uplne, video zostane povodne - rychle, bez straty kvality videa. Navyse podporuje vacsinu formatov, nielen MKV.