Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prehrati PC

Nevim do jake kategorie, tak sry jestli je to chyba! Kamos ma PC a dost se prehriva. Ma hned teplotu 60 stupnu a i pridanim 3 vetraku se nic nemeni. Muze byt chyba u HDD nebo tak.... Co by jste poradili? Pridat vetrak nebo reklamaci ????

Souhlas taky se mi přehřívala grafa, přidal jsem k ní větrák a grafika už má správnou teplotu.
Rovněž jsem zvolil arctic cooling i když ne 80 cm :-D
Kdoví třeba kámoš nemá net tak to nemůže napsat sám, nebo je kámoš mladší a ještě neumí psát nebo ne tak dobře, a nebo se v PC nevyzná

Jestli ho opravdu tak ofukuješ jak píšeš tak buď to nejspíš špatně měří to čidlo nebo je ten disk vadnej a žere odhadem 3x tolik energie než normálně. Zkus to rukou 60stupňů je něco jako horká voda z kohoutku v paneláku..jestli máš doma bojler tak tam tu ruku nestrkej :-)