Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prehrati PC

Nevim do jake kategorie, tak sry jestli je to chyba! Kamos ma PC a dost se prehriva. Ma hned teplotu 60 stupnu a i pridanim 3 vetraku se nic nemeni. Muze byt chyba u HDD nebo tak.... Co by jste poradili? Pridat vetrak nebo reklamaci ????

Jestli ho opravdu tak ofukuješ jak píšeš tak buď to nejspíš špatně měří to čidlo nebo je ten disk vadnej a žere odhadem 3x tolik energie než normálně. Zkus to rukou 60stupňů je něco jako horká voda z kohoutku v paneláku..jestli máš doma bojler tak tam tu ruku nestrkej :-)