Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazání HDD u notebooku

Dobrý den,chci dát pryč svůj HDD,ale chtěl bych před tím odstranit vše včetně OS,jde to nějak?Mám HDD ATA-IDE a OS W XP Prof.,od včerejška jsem vyzkoušel mnoho programů, o kterých jsem se tady dočetl (např. CCleaner,UBCD4win,a ještě pár dalších),ale vždy to hodí nějakou chybu a operace se ukončí.Děkuji za ochotu.

Prozradím sladké tajemství, za tohle se nemusí platit. Abyste vůbec rozuměl, o pochopení též pochybuji, ale nepíši o krádeži skvělého programu "Active Killdisk", ale o bezplatných alternativách. Navíc zajisté za ty dva roky aspoň jednu radu použil.