Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přijímání příloh PDF v outlooku 2010

Ahoj,
svůj email na seznamu jsem si nastavil do outlooku. Vše funguje dobře, pouze když dostanu email s přílohou pdf, příloha se mi nezobrazí správně - prohlížeč (adobe reader) hlásí, že je soubor pravděpodobně poškozený nebo nebyl správně dekódován (ne vždy, ale tak v 50 % případů). Když se na tento email podívám ale přímo na seznamu, přílohu zobrazím normálně. Chyba musí vzniknout při stahování ze serveru seznamu. Netušíte někdo prosím, jak by se to dalo spravit? Díky moc za jakoukoliv radu.

Ahoj
Mám win7 outlook 2010 a úplně stejný problém, který už řeším měsíc a nic. Bohužel s těmi přílohymi pdf je to tak, že se mě otevře každá 7-9 tak nějak. Přitom na stránkách seznam.cz otevřu všechny bez problémů. Navíc se mě přidává další problém, když někdy pdf odesílám opět z outlook 2010, tak uživatelum nedojde příloha, ale na konci textu emailu jako by zdrojový kod toho pdf.
Pokud by se to někomu podařilo vyřešit smekám, neboť mě již to zabralo hezkých pár hodin a vysledek nic ...

Zdravím,
pokud má s tímhle někdo stále problém tak se musí do asi druhé poloviny roku obrnět trpělivostí. Problém je totiž na straně portálu seznam.cz a bude vyřešen v nové verzi emailu, která má být právě v 2. polovině tohoto roku.
Dnes jsem byl o tomto informován na technické podpoře seznamu.

Adam

Toto je problem Outlooku 2010, uz pred casem jsem zjistil ze kdyz nenainstaluji KB2553323 a SP1 KB2510690 tak je to ok.
Bohuzel jsem ale pak provedl zase nekolik automatickych aktualizaci a je to zde zase.

Problem je skutecne jak nekdo popsal drive ze Outlook prilohy stahne chybne - same nuly. Na webu to je ok a stejne tak i jiny email klient je ok.

Tento problem uz trva uz vic jak rok a stale zadna naprava, proste Outlook 2010 je plny chyb a nikdo to neresi

Mám obdobný problém - gif,jpg atd. - na poštovním serveru SEZNAMu OK, po stažení do Outlook 2010 soubory poškozeny. V odeslané poště náhledy OK, takže jsem zkusil jiný poštovní server - tady je vše OK. Takže evidentně problém se stahovaním ze SEZNAMu....