Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena meho PC?

dobry den, zajimalo by me zda by mi nekdo rekl za kolik bych prodal svuj stavajici herni PC?
Procesor- Intel core 2 duo e8500 3.20 GHz, (socket 775)
Zakladovka- Gigabyte Technology X48-DQ6
RAM- "extreme" DDR2 4GB (2x2GB)
Grafika- Nvidia GeForce 8800 GT 512MB (tahle grafika je skvela, rozjedu na ni temer na ultra detaily nejnovejsi trhak The Elder Scrolls 5 Skyrim)
Zdroj- Eurocase ATX 550 JSP (550W)
(Operacni system je Windows XP professional SP3)
Zvukova karta- nevim presne o jaky model se jedna, ale vim ze je to 7.1cka
Vse je to dane v teto skrini: http://www.expresscomputercare.com.au/shop/item.as px?itemid=2011
Pozn.: pocitac je 2 a pul roku stary, avsak udrzovany takze je jako novy, v te dobe jsem za nej dal skoro 50 tisic. Jo a harddisk, ten bych si nechal...
Pokud jsem na neco zapomel tak mi to reknete... diky za odpovedi
Zmena predmetu, pôvodne: ? Cena meho PC ? (los)

50 000 jsi jako původní cenu přestřelil. Tátův počítač:

CPU Intel Core 2 Duo E8400 (3,0GHz)
MB Asus P5Q (taky několikakanálová zvukovka na desce)
RAM 2GB DDR2
GPU- 9600GT OC
HDD WD Caviar Black 320GB
PSU EuroCase cosi_jako_model 500W (toho lituju, ale říkám si, že ho tam ještě nechám)
Windows XP OEM

Má to v nějaký přiměřeně levný a rozumný krabici a platil za součástky 19 000 a drobný.

Na skříni taky trochu záleží. Především musí být prostorná, aby do ní vešla větší grafická karta, dobře řešený větrání a taky aby nevibrovala. Dobře umístěný USB a audio porty taky nejsou k zahození. Ale především jde o to větrání, což spousta lidí podceňuje. A neplatí, že víc perforací a větráků = víc adidas.

V té době (2009) to byl průměrný krám za 20000,-, že jsi to přeplatil je věc jiná.
Jinak, chtěl jsi sestavu za "dvacetník" a a návrh jsi "fasoval" dost přiměřený cena/výkon.
Nevím proč furt pátráš a pokukuješ po nesrovnatelných/předražených sestavách a bednách.
( jenom ta g.karta v té top sestavě stojí skoro jako ten návrh )