Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hudba na internetovu stranku

Chcem si dat na moju interenetovu stranku hudbu. Chcel by som aby to bolo štýlom nejakeho okienka kde sa da hudba stopnut a znova pustit ako je to napriklad na stranke main.html Tam sa ta hudba načíta prakticky okamžite, čo sa mne nepodarilo. Ja som pouzil príkaz <embed src="pisnicka.mid" autostart="false" width="128" height="32"> ktorý síce fungoval ale načítavalo to neuveriteľne dlho. Poraďte prosím nejaky príkaz s ktorým to pojde ako na spominanej stranke Kontrafaktu.
P.S. najlepsie by bolo keby ten príkaz fungoval pre vacsinu prehliadacov

Sice konkrétně neporadím, ale přimlouvám se za to, aby se hudba na pozadí
default nespouštěla, jen aby tam byla ta možnost, pokud je to nutné.
Na stránce Kontrafaktu to trvá snad 10 vteřin, než najdeš stop tlačítko,
pokud je tam člověk poprvé. Obvykle takovou stránku zavřu a šmytec.

Nejses prvý čo mi hovorí aby som na stránku hudbu nedával a sám si to uvedomujem že to nie je našťastnejší krok ale ja sa to chcem naučiť a ďalšie odpovede poprosím priamo na moj dotaz ktoré mi pomôžu. A ta stranka ma byt venovana niečomu kde hudba nebude az tak prekážat aj to len pre mije blízke okolie. Ďakujem

zvuky.html
Ale mám stejný názor, jako Fuente a tisíce dalších. Hudba na pozadí je "podpásovka" vůči návštěvníkům. Představ si, že někde browsáš ve dvě v noci a najednou ti začne sama hrát hudba, která se ti ještě ke všemu nelíbí. Než přijdeš na to, jak ji vypnout, je probudena polovina lidí v domácnosti. Také občas může někdo poslouchat právě něco jiného a začne mu to do toho hrát. Nehledě na to, že se stahují zbytečná data, aniž by na to byl návštěvník upozorněn.
Stránky s hudbou na pozadí jsou podle mě nejlepší způsob, jak návštěvníky vyhnat (a jezdící text).
Jak píše Fuente, měla by být možnost pustit si to "ručně", když čtenář chce, ne jako u kolotoče. Tam také neovlivníš, jestli to chceš, pouští ti to, aniž by se ptali, jestli o to stojíš.