Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spustit program při každém zapnutí PC

Nevíte někdo jak zařídit ve WinXP, aby se mi při každém zapnutí PC spustil specifikovaný program, nejlépe ještě před přihlášením uživatele? Mám na mysli zapnutí PC z hybernace(tzn. obnovení paměti z HDD). Zkoušel jsem to přes plánované úlohy, ale tam to jde nastavit jen při kompletním startu Windows, nebo při přihlášení uživatele(musí být odhlášen). Takže bez úspěchu.

Mám athlona II, s kterým by fungovat měl, stejně jako třeba K10stat. Ale na této utilitě je mi sympatické že procesor jen nakonfiguruje a on už se pak pomocí systémových prostředků řídí sám, bez asistence. Také je zde mnohem větší rozsah konfigurovatelných parametrů, takže se procesor nechá vyladit hodně přesně, k naprosté spolehlivosti.
Vyzkoušel jsem různé možnosti a nakonec jsem našel Hibernate trigger, který se zdá být pro mojí potřebu optimální.