Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako rozdelit internet na 2 compy?

Nevedeli by ste mi poradit, ale krok po kroku alby som vedel ze kde je chyba
lebo

mám jeden comp pripojený na internet cez firmu Che**o, a chcem ten internet rozdelit na 2 compy.
toby nebol za taky problem keby mi nesla urobit siet medzi tími 2 compami.
spojene ich mám cez sietový kábel.
nahodil som ja neve drivery ale nejde mi to ani mi nenapíse ze sa nasiel nový hardware
kamosi mi hovorili aj aku Ip adresu tam mam dat ale nejde to.

podotýkam kabel je oprekrížený a je v pohode

vyskusajte mi povedat vy ake presne configurácie mám nahodit do jedneho a do druheho compu.

[mod]Upraven titulek dotazu - původně "Siet". (host)[/mod]

Podívej se do nápovědy Windows- sdílení internetu- to tě povede. Obdoba je na instalačním CD Windows XP- Spustíš ve windows CD, na úvodní obrazovce vybereš " Další úlohy" pak " Nastavení sítě pro domácnost a malou kancelář " a vše proběhne skoro automaticky. Pokud má kabelový modem i USB výstup, lze někdy mít jedno PC připojené přes ethernet výstup modemu a druhé PC přes USB výstup modemu. Pak jsou obě PC na sobě nezávislá.