Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí PC hláška "Non system disk and error disk" a nebootuje.

Mam mensi problem, kdyz jsem vcera nastartoval pc tak po spusteni se me zobrazilo nez nabehne windows hlaska
"Non system disk and error disk
Replace and ...."

Mate nekdo z tim zkusenosti?
Jedná se mě abych neprisel o fotky a dokumenty.
Kdyz prepnu do BIOSU tak me detekuje disk jako primary.
:.(:.(:.(

[mod]Upraven titulek dotazu - původně "HDD problem". (host)[/mod]

Tak tak.

Chcete-li Zjednodušené sdílení souborů zapnout či vypnout v systému Windows XP Professional, postupujte takto:
1. Poklepejte na ikonu Tento počítač na ploše.
2. V nabídce Nástroje klepněte na příkaz Možnosti složky.
3. Klepněte na kartu Zobrazit a zaškrtnutím políčka Použít zjednodušené sdílení souborů (doporučeno) zapněte Zjednodušené sdílení souborů. (Zrušením zaškrtnutí tohoto políčka tuto funkci vypněte.)

Převzetí vlastnictví souboru nebo složky

1. Otevřete Průzkumníka Windows a vyhledejte soubor nebo složku, jejíž vlastnictví chcete převzít.

2. Pravým tlačítkem myši klepněte na soubor nebo složku, vyberte příkaz Vlastnosti a klepněte na kartu Zabezpečení.

3. Klepněte na tlačítko Upřesnit a potom na kartu Vlastník.

4. V poli Změnit vlastníka na proveďte jednu z následujících akcí:
- Chcete-li vlastníka změnit na uživatele nebo skupinu, kteří nejsou uvedeni v seznamu, poklepejte na položku Další uživatelé a skupiny a do pole Zadejte název objektu k výběru (příklady) zadejte název uživatele nebo skupiny a klepněte na tlačítko OK.
-Chcete-li změnit vlastníka na uživatele nebo skupinu, kteří jsou uvedeni v seznamu, klepněte na nového vlastníka.

5. (Nepovinné) Chcete-li změnit vlastníka všech podřízených kontejnerů a objektů v rámci stromu, zaškrtněte políčko Nahradit vlastníka v podřízených kontejnerech a objektech.