Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sháním instalátor pro vlastní program

Zdravím,

Vyrobil jsem si nějaký skoro software :-D a chtěl bych použít nějaký instalátor.
Chci, aby mi po vložení média do mechaniky a otevření instalačního souboru sám nakopíroval data do potřebných adresářů.
Našlo by se nějaké (nejlépe free) řeení?

Díky moc

[mod]Doplněn nadpis dotazu (host)[/mod]

Nastavit se dá cokoli. Ještě bych ale udělal kromě té verze samorozbalovací, normální *.zip, aby si to mohl dát každý, kam chce.
Při instalacích mě nejvíc vytočí, když se mě nic na nic nezeptá, udělá si to adresáře, které považuje autor za úžasné a zabordelí mi root, kam bych to v životě nedal.