Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook a podivne zvuky

Takze mam book Toshitba L20-121 mozno uz viac ako 2 tyzdne, no dnes sa mi rodina stazovala ze v noci to vydalo taky zvuky jakeby som 1x prezvonil na mobil nejaky a zlozil....
Ubehol den a pridem domov a zase mi hovorili ze nejaky zvuky vydaval... vydava to asi len vo vypnutom stave...
Ja som to este nepocul, ale vravia za mozno kazde 2 hodky alebo ja neviem co...
Co to je za paranormalny jav ? :))

hmm.. alebo tento den mam zase nevysvetlitelny jav, ze doteraz isiel touchpad (btw. co znamena touchwood?) normalne a potom az trikrat zamrzol, ze sa s nim nedalo nic robit iba klavesnicou som nejak book resetol...
spybot mi nasiel nejake sr.cky, moze to byt nimi ? ci zase nejaka zahada spojena s tym jednodnovym pisaknim?

srandicky srandicky :) :beer:
som zistil dalsiu anomaliu toho mojho booka s Wifi od Intelu 2200BG, ze ked sa napr spojim v adhoc rezime s PCI wifi v PC a s bookom tak to ide priemerne 200kbps (myslim internet nasharovany cez ICS) a ping taky cudny 200ms a so stratami..
Kupil som si radio Blackbox (vyrobca CC&C model WA-2204, dalej to budem nazyvat BB) na sirenie signalu po byte a ked skusim
BB --> vzduch -> PCI wifi tak ide net super
BB --> LAN kabel --> PC ide super
BB --> Wifi -> Intel 2200BG v booku ide otrasne (takisto ako ked boli PCI wifi s Bookom v Adhoc mode, rychlosti priemerne maximalne 200kbps, pingy trosicku vyssie ale zato straty , napr 15%)
BB --> LAN kabel --> Intel 2200BG v booku ide dobre

takze som sa piplal s reinstalaciou ovladacov v booku (Intel Pro set ci ako sa to vola sa instaloval skoro polhodinu, mozno menej alebo viac), nastavenim Blackboxu (CC&C WA-2204) a nakonieco to priblizne! ide ako ma..

takze dal som konektivitu do WAN portu a BB (blackbox) do modu Gateway a z PC som pichol kabel do jedneho LAN portu (kde je sireny net cez kabel) a do ntbooku sa siri net cez wifi.. Problem je v tom ze napr mam konekt 1 Mb, dam na PC stahovat nejaky subor, alebo proste len nacitava stranky PC a hned notebooku BB pridelili rychlost maximalne 20percent. tj 200kbps.. neviete preco?

- regulacia vykonu je totalne v prdeli - nefunguje (merane i potvdene v jednej diskusii)