Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook a podivne zvuky

Takze mam book Toshitba L20-121 mozno uz viac ako 2 tyzdne, no dnes sa mi rodina stazovala ze v noci to vydalo taky zvuky jakeby som 1x prezvonil na mobil nejaky a zlozil....
Ubehol den a pridem domov a zase mi hovorili ze nejaky zvuky vydaval... vydava to asi len vo vypnutom stave...
Ja som to este nepocul, ale vravia za mozno kazde 2 hodky alebo ja neviem co...
Co to je za paranormalny jav ? :))

hmm.. alebo tento den mam zase nevysvetlitelny jav, ze doteraz isiel touchpad (btw. co znamena touchwood?) normalne a potom az trikrat zamrzol, ze sa s nim nedalo nic robit iba klavesnicou som nejak book resetol...
spybot mi nasiel nejake sr.cky, moze to byt nimi ? ci zase nejaka zahada spojena s tym jednodnovym pisaknim?