Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvě tiskárny, dva PC. Jak je pospojovat?

Zdravím odborníky.

Mám na stole dvě tiskárny a dva PC. Potřebuji je pomocí USB zadrátovat tak,
abych mohl ze kteréhokoliv PC tisknout na kterékoliv tiskárně.
Chtělo by to nějaký element, do kterého nastrkám kablíky z tiskáren
a kablíky z PC. Prostě nějaký přepínač, který to nějak poslučuje.
No a to právě nevím ,jaký by ten přepinač/slučovač, nebo jak to nazvat,
měl být.
Tiskárny mají klasický čtvercový vstup a druhý konec kablíku je USB.

Dík za rady :-)

A co takhle koupit tiskový server, náhodně by možná šel použít tento: repotec-rp-ub2803-34308, sdílení tiskáren samozdřejmě lze ale pod podmínkou že že jsou oba zapnuté. Tato varianta sice počítá s jistou investicí tato je něco přes 1000Kč záleží jestli sou obě tiskárny USB nebo PP (podle toho vybrat správný HW), další výhoda je ta že na switchi to zabere pouze jeden port.
Ve výsledku bude stačit aby byla v provozu tiskárna na které chcete tiskonut, tiskový server a počítač, ze kterého se tiskne. Akorát nemám zkušenosti jak se to konfiguruje. Mám sice doma sitovou tiskárnu která má tiskový server jako extend IO, je to stará HP laserJet 4100DTN, ale funguje. Ale to je asi o nečem jiném.