Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia 5800 - jde tam nahrát Android?

Dobrý den chci se zeptat můj kámoš má samsung star a hacknul si to že tam má windows já mám nokiu 5800 a chtěl sem si nahrát andorid všude sem hledal ale nikde neni ke stažení chci se zeptat jde to vůbec?
Změna předmětu, původně: Nokia 5800
Změna kategorie, původně: Operační systémy (karel)

V zadnem pripade, kolega urcite nema na Staru windows, mozna nejaky kabat, co vypada jako windows, co se tyce N5800 na netu najdes dost odbornych diskusi i s navody jak tam dostat custom firmware, vzdy ale ten cfw ma nejake mouchy a ne vse tam chodi jak ma, Androida tam ale nedostanes.:))