Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak mám nainstalovat WIN 7 HP?

Zdravím mam menší problém s instalaci Win 7 HP nevím jak ho nainstalovat nyní mam v PC WIN XP a když se DVD načte a kliknu na setup nebo dám automaticky přehrát napiše to aplikace není podporována v WIN 32bit tak nevím co stím tak asi třeba přes Bios ale tam nemůžu nic najít je to Bios Phoenix docela staré už a tam nic není.. díky za pomoc

Pocitacema se uz delsi dobu zabyvam, ale podle vyse uvedenych chybovuch hlasek nevim co ti poradit.
Mozna je vadne DVD medium (jde o original, nebo warez z Uloz.to ?), mozna DVD mechanika, mozna pamet, mozna tvoje nepochopeni co mas presne delat.Souhlasim s pytlikem. Sezen si nekoho zkusenejsiho, kdo ti poradi na miste. Muze to byt neter, bratranec, spravce site ve vasi skole, soused... a kdyz nikoho nesezenes, zajdi do nejakeho mistniho PC obchodu/PC servisu a pozadej je at ti tam ten OS za nejake to petikilo nainstaluji, treba u toho muzes byt a divat se jak se to dela. Hodne zdaru !