Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Když edituju stránku vymaže mi to obrázky...

Zase další dotaz :-D... Prostě když edituju stránku třeba v programu NVU a připíšu tam nějakej text tak se prostě vymažou obrázky (předtím tam byli) cesta k souboru se napíše úplně jinak... Jsou tam nějaký procenta a písmena s číslicemi... Zkoušel jsem to i v jiném editoru, ae tam to dělá taky!! Prosím poradíte mi? Nechce se mě po každým editování přepisovat cestu asi u deseti obrázků!

Ted jsem zkusil vymazat soubor style.css a ta stránka už jela jen způlky! To má něco společného s css??

V počítači to takhle zřejmě pojede, budeš mít problémy při přenesení na server. Dej si celej web do nějaký složky, třeba D:/Dokumenty/mujweb, obrázky do složky D:/Dokumenty/mujweb/obrazky. Cesty k obrázkům pak zadávej alternativně vzhledem k umístění stránky. Stránka s odkazy na obrázky budou v D:/Dokumenty/mujweb a cesta k obrázku bude vypadat takto: obrazek/obrazek.jpg Vždycky zadávej cestu ALTERNATIVNĚ k umístění stránky, ne k umístění na disku.
Lomítka by měla být imho /.