Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s procesorem Intel Celeron E3400 LGA775

Zdravím mám problém s výše uvedeným procesorem, mám desku Gigabyte GA 81945P-PRO. Měl jsem tam dřív obyč Intel Celeron 3.06GHZ jednojádro a chtěl jsem ho vyměnit za procesor LGA775 Intel Celeron E3400, 2.6GHZ DualCore a po výměně procesoru mi PC normálně běží, ale obrazovka se mi nezobrazí, ale pokud procesor vyměním zpět za jednojádro tak se mi monitor normálně zobrazí. Grafiku mám Gainward 9600gt 512mb, PCI-E X16. Zdroj mám 450w nový ATX. Procesor je úplně nový dneska kupovaný. Díky za rady

TAky mi nějak blbne monitor při zapnutí pc ... počítač mi jedee ale nejedeee monitor a klávesa .... až po něklikatem restartování počítače .... tak nevím či není zapotřebí vyměnit zdroj a podle čeho to poznám jakej bude pasovat