Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafická karta

cauko, mam dosku INTEL 845 a graficku kartu GEFORCE 4 MX400 64MB a chcel by som si dat Radeon 9600XT 128MB TV DVI. Mohli by ste mi niekto poradit ci by ta karta sla v pohode na mojej doske a este by som mal otazku ze ci sa to oplati vymenit za tu geforsku? diky

Pripojim se: 3D vykon bude nebe a dudy. Ten zdroj bude ale asi ponekud "nestihavy" - zkus napsat, co tam mas za komponenty (hlavne pocet disku, mechanik, typ CPU), popr. vyrobce toho zdroje.

BTW: Radeony devitkove rady (tim nemyslim ManLi ;-)) nemely nikdy s i845 problem - poskladal jsem takovychto sestav povicero a vsechny slapou jak hodinky...