Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozpis SIPO e-mailem - kdy?

Začátkem ledna jsem zrušil doručování rozpisu SIPO papírovou poukázkou doručovatelkou (nově je to zpoplatněno) a na poště sepsal papír, na základě kterého bude tahle rozpiska doručována e-mailem (zdarma).

Nemáte někdo už tuhle službu zřízenou? Či tuší někdo (Dale Cooper?), kdy ty maily chodí?

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Záleží jak SIPO platíš. Hotově? Pak ti papír do schránky bude chodit stále a jediným nákladem bude p…
Dale Cooper 03.02.2012 17:36
Dale Cooper
Dobrý den - prosím o sdělení, jak se dopídit rozpisu plateb SIPO, pokud je povolené inkaso z účtu a…
marzík 19.09.2012 09:41
marzík
Nevím to jistě, mohu jen spekulovat. Možná jsem paranoik, ale myslím si, že nejde o chybu pošty, neb… poslední
Paranoik 09.06.2014 13:25
Paranoik

Záleží jak SIPO platíš. Hotově? Pak ti papír do schránky bude chodit stále a jediným nákladem bude platba 15,- Kč při hrazení na poště jako dosud. Tohle se nezměnilo a žádný náklad navíc není.
Pokud SIPO chodí na základě svolení k inkasu - SIPO z nějakého účtu, tak chodí tzv. Rozpis bezhotovostní platby SIPO, který vypadá stejně, ale v políčku, kam pošta ten hotově hrazený potvrzuje stojí "NEPLAŤTE". Tento je po novu zpoplatněn - 5,- Kč za papírový rozpis a zadara mailem.

Edit: Takže pokud jsi podal lejstro s emailem, tak žádný mail v případě hotovostní úhrady chodit nebude. Při hrazení inkasem z účtu by přestal chodit papír a začal chodit mejl.

Dobrý den - prosím o sdělení, jak se dopídit rozpisu plateb SIPO, pokud je povolené inkaso z účtu a zatržen požadavek na zasílání informací e-mailem. Zatím jsem automaticky žádný rozpis neobdržela, tak nevím zda je na internetu možné, na základě čísla SIPO, osobně se na rozpis podívat.
Děkuji za odpověď - jMrázková

Nevím to jistě, mohu jen spekulovat. Možná jsem paranoik, ale myslím si, že nejde o chybu pošty, nebo nepochopení klienta, ale o záměr (prováděcí předpis, nebo něco podobného).
Mám totiž úplně stejnou zkušenost. Pracovnice se mnou sepsala formulář s žádostí o posílání rozpisu emailem. O účtu nepadlo ani slovo (nechtěla vědět ani číslo účtu, ani nepadla informace, že bych měl mít na něm povolené inkaso).
Takže ten papír mi byl úplně k ničemu. Pošta mě vlasntě jen zdržovala.
Jediný užitek z toho měla sama pošta, protože si mohla opět naúčtovat poplatky.
Kde jsou slogany o vstřícném přístupu ke klientům?

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru