Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modifikace skriptu

Zdravím. Mám tento php skript na upload souborů. uf
a chtěl bych, aby se po nahrání pod text "Soubor byl úspěšně nahrán na server" zobrazil odkaz na soubor. Zdroj: scrip.txt

A ještě bych chtěl, aby se nezobrazovalo původní jméno souboru.

Zdroj indexu index.txt

Mnohokráte děkuji za odopovědi

No tak teď zas chceš něco úplně jiného než na co ses ptal?! :-?

Nahraď řádek

$name = sprintf('%s_%s.%s', $original, date('Y-m-d_H-i-s'), pathinfo($original, PATHINFO_EXTENSION));

tímto

$name = sprintf('%s.%s', date('Y-m-d_H-i-s'), pathinfo($original, PATHINFO_EXTENSION));