Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s HDD

Dobrý deň, mám jeden problém, môj externý HDD western digital 500GB som pripojil na TV panasonic viera, naformátoval som ho a nahrával naň filmy.Nedávno som si chcel vložiť naň film s PC ale ukazuje mi ho ako mechaniku a nie ako externý disk a naviše má veľkosť iba 650MB, skúšal som ho naformátovať ale nedá sa to. Prosím ak by mi vedel niekto poradiť že čo stým. Ďakujem pekne

TV, HD recordéry a iný NON PC hardware z nejakého záhadného dovodu, /obava z licenčných sporov, novodobého hnusu vychcaných právnych firiem/ užíva všetko možné len nie standardizované riešenia.

Bežný user má smolu, postačí že zaplatil. ...:puff: