Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PDF -> převod na text

Zdavím,
šel by nějakým způsobem převést pdf soubor na text. Ano, vím že v některých pdf text označím a zkopíruji, ale zde text nejde označit. Je nějaký způsob jak převést toto pdf na text. Napadá mě napr. něco jako OCR - rozpoznání znaků. Děkuji

Děkuji, určitě jste mě navedli na správnou cestu. Teďka jen najít ten spávný program, který opravdu funguje, pokud má někdo dobré zkušenosti z nějaký programem tak určitě uvítám jeho název.