Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Demontáž notebooku HP Pavilion dv6

Zdravím, potřeboval bych pomoc při odstranění zadního krytu notebooku HP Pavilion dv6.
Odšroubuju snad všechny šroubky a pořád to drží při sobě jako bych žádnej šroubek nevyšrouboval.
Není to do sebe nějak nacvaklý?
Zadní kryt oddělávám proto, protože potřebuji ntb vyčistit od prachu,..
Pomozte mi prosím.

Změna předmětu, původně: Demonzáž notebooku (host)

Zdravim taky sem se pustil do cisteni pc hp pavilion dv2 2030. A po smontovani se mi rozbehne ale monitor zustane cerny a blikaji mi diody u capslok a numlock. Cim to je nebo co s tim muze byt za problem. Diky za odpoved