Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlákno fanúšikov Neverhood

Keď sú tu samé vlákna s hrami, pridám jednu legendu, okolo ktorej sa kedysi všetko točilo. Osobne som tú hru nikdy nevidel a ak sa mi podarí, tak už nejaký rok uvažujem, že si ju stiahnem z Internetu. Takže poďme kecať o hre Neverhood.:-p

Teraz sa naozaj neuraz. Totiž, kedysi som chcel byť moderátorom tu na poradni, ale prešlo ma to. Prečo? Totiž, ak je niekto moderátor, tak podla môjho názoru, mal by sa vedieť ovládať za každej situácie a nemôže sa dať ovplyvniť, či už normálnym alebo provokačným príspevkom. Preto som tak aj na teba reagoval. Ja osobne občas na niektorých tu na poradni občas vyletím, napr. ma vie dokonale vytočiť T.I.P., takže ako moderátor by som mnou "definované" kritérium nesplnil a preto ma to prešlo. V každom prípade, uznávam, že aj moderátor je len človek a treba ho tak aj brať. Takže prajem veľa trpezlivosti do moderátorskej práce. Ja by som jej toľko nemal, ako napr. Jan Fiala, ktorého ozaj takmer nič nevytočí. Z každej situácie dokáže vyjsť s dokonalým úsmevom na tvári a tiež je ochotný brať humor, ktorý je adresovaný na jeho osobu s pochopením a často ešte aj sám na seba pridá. Takže moderátori máte moje uznanie.:beer:

Vskutku není důvod se urážet. Možná do mé původní reakce patřil smajlík... Nicméně není to tak dávno, kdy jsme spolu komunikovali i bez tohoto "pomocníka" a lidé si i tak rozuměli. Takže ber mou původní reakci s rezervou a každopádně díky za podporu!

P.S. I když mám možnost při zásahu do příspěvku použít jiný podpis, nedělám to. Stejně jako nepřispívám pod jiným jménem. Za svoje názory a příspěvky se nestydím, a to se taky počítá. :beer:

Jaj, teď jste mi připomenuli hru, kterou jsem hrával za mlada jako šílenec a ten tříminutovej megakrkanec mě taktéž zcela dostal. Hlavní bomba na téhle hře je, že je celá z plastelíny nebo něčeho takového.
Nějaké povídání zde: R_Nhood.htm
A možná je něco zde, ale mám pomalé připojení, tak to nehodlám zkoušet: http://free-game-downloads.mosw.com/abandonware/pc/ adventure/games_m_o/neverhood_the.html