Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlákno fanúšikov Neverhood

Keď sú tu samé vlákna s hrami, pridám jednu legendu, okolo ktorej sa kedysi všetko točilo. Osobne som tú hru nikdy nevidel a ak sa mi podarí, tak už nejaký rok uvažujem, že si ju stiahnem z Internetu. Takže poďme kecať o hre Neverhood.:-p

Jaj, teď jste mi připomenuli hru, kterou jsem hrával za mlada jako šílenec a ten tříminutovej megakrkanec mě taktéž zcela dostal. Hlavní bomba na téhle hře je, že je celá z plastelíny nebo něčeho takového.
Nějaké povídání zde: R_Nhood.htm
A možná je něco zde, ale mám pomalé připojení, tak to nehodlám zkoušet: http://free-game-downloads.mosw.com/abandonware/pc/ adventure/games_m_o/neverhood_the.html