Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WMC nefunguje obraz u televize

Zdravím, potřeboval bych od Vás pomoc.
Dnes jsem si koupil gigabyte-gt-u7300-d173733.htm jsem necelý km od digitálního vysílače, programy jsem naladil a prošel celou instalaci Windows Media Center...

Mám ale problém, to ten, že když si spustím televizi, funguje pouze zvuk a informace o programu, obraz je černý... Zkoušel jsem přeinstalovat ovladače přímo z CD (gigabyte na svých stránkách tento model USB tuneru nemá) a taky jsem procházel znovu celou instalaci. Mám Windows 7 Ultimate 64b SP1.

Prosím neví někdo co s tím? nechci si kupovat televizi, když mám počítač s Full HD monitorem.

Vím, že jsem už Vivo vyřešil, vlnění taky, ale stále mě trápí WMC. VivoTV přímo od Gigabyte není špatný, ale nemohu ho z postele zapnout ovladačem, resp zapnu program, ale ne telku. WMC je přívětivější, ale jak už jsem psal, obraz je černý a jde jen zvuk a program. Kodeky jsem instaloval několikrát (asi 6 druhů) hezky pojednom a vždy starý smazal. Nepomohlo to. Win 7 64b Ultimate, GTS 450 1gb (ovladače nejnovější (zkoušel jsem i starší)) nepomohlo. Neví někdo co s tím? OS reinstalovat opravdu nechci.